KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728057
nr 1572 8057
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:03:44
19/10 19:18:02
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren